دستگاه داهوا XVR 1A04

تومان1,164.000

ویژگی‌های محصول
  • تعداد ورودی آنالوگ:4 ورودی تصویر , یک ورودی صدا
  • قابلیت انتقال و شبکه:دارد
  • پشتیبانی از هارد:تا 8 ترا بایت SATA
  • فشرده سازی:H.264
  • گارانتی:18 ماهه داهوا
افزودن لیست علاقه مندی ها
افزودن لیست علاقه مندی ها

توضیحات

داهوا از سال ۲۰۰۱ با ساخت سیستم امنیتی و در ابتدا دوربین مداربسته آنالوگ کار خود را آغاز کرد .دستگاه داهوا XVR 1A04 سری کوپر با نام تجاری Dahua XVR1A04 یکی از دستگاه های رکوردر شرکت داهوا است. داهوا با گسترش کار خود در زمینه‌ ی تولید دوربین مداربسته بعد از گذشت ۱۵ سال محصولاتی مانند دوربین ‌های مداربسته‌ ی تحت شبکه، دوربین ‌های مدار بسته HD cvi، دوربین‌ های مداربسته چند وجهی، دستگاه‌ های ان وی آر (Dahua NVR)، دستگاه‌ های رکوردر چند وجهی (Dahua XVR)، سیستم‌ های کنترل تردد، تجهیزات شبکه و سوئیچ‌ ها, تجهیزات رادیویی و ماکرو، تجهیزات اعلام سرقت و پهباد را تولید می‌ کند.

دستگاه داهوا XVR 1A04 یکی از جدیدترین تولیدات داهوا در سری اقتصادی کوپر (Cooper Series) است که با حفظ کیفیت سری اکونومی , از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر است.

تعداد کانال های ورودی موجود بر روی دستگاه داهوا XVR1A04 تعداد 4 عدد است به عبارت دیگر این دستگاه 4 عدد دوربین مدار بسته را به طور همزمان پشتیبانی می کند. همچنین باید افزود، که این دستگاه می تواند تمام تصاویر ورودی را باز پخش کند.

دستگاه داهوا از نمای پشت 1a04

کیفیت تصویر (Resolution)، پارامتری است که میزان وضوح و شفافیت را بیان می کند. دستگاه داهوا XVR1A04 کوپر قادر به ضبط تصویر تا رزولوشن Full HD 1080N است. فشرده سازی یکی از قسمت های مهم در یک دستگاه ضبط تصویر است. دوربین مداربسته حجم بالایی اطلاعات ثبت و ارسال شده دارد و کارکرد سیستم های ذخیره سازی و ارسال اطلاعات را دچار مشکل می کند. به منظور غلبه بر این مشکل، فرایند فشرده سازی تصویر در دستگاه ضبط تصویر انجام می گیرد که دستگاه داهوا XVR1A04 از استاندارد‌‌‌های فشرده‌ سازی ویدئو  H.264پشتیبانی می کند.  H.264+ بطور مؤثری فضا و هزینه‌ها‌ی ذخیره ‌سازی را تا 50 درصد کاهش می‌دهد.

دستگاه داهوا 1a04 xvr

دستگاه داهوا XVR1A04 سری کوپر دارای 1 ورودی SATA برای اتصال 1 هارد تا حجم 8TB است.این دستگاه از پورت شبکه 10/100 Mbps LAN پشتیبانی می کند. همچنین باید افزود که دستگاه داهوا XVR1A04 دارای 2  پورت USB2.0 است.