جک سیماران فراز 4 اس

افزودن لیست علاقه مندی ها
افزودن لیست علاقه مندی ها

توضیحات

حتویات پکیج سیماران فراز 4 اس

• دو عدد جک بازویی سیماران فراز 4S

• مدار فرمان جدید سیماران مدل Q80A / Q70A

• دو عدد ریموت کنترل 433 مگاهرتز سیماران

• یک جفت فتوسل سیماران بعنوان سنسور ایمنی

• چراغ فلاشـــر جک پارکینگی سیماران

• خارنها و پلیت ها و سایر متعلقات نصب

 

بررسی مدار فرمان سیماران فراز اس

 

 مدار فرمان سیماران Q60A (مدار قدیم)

این مدار فرمان کپی شده از مدار فرمان Q60 پروتکو است. تنظیمات و عیب یابی آن نسبتاً آسان است ولی عدم وجود خروجی مستقیم قفل برقی ، و عدم امکان تایم دهی مجزا برای باز شدن و بسته شدن لنگه های درب جزء نقاط ضعف این جک به شمار می آید. همچین مشکل حساسیت مدار های فرمان پروتکو و سیماران به نوسانات برق در این محصول نیز وجود دارد و توصیه می شود حتماً محافظ برق بهمراه آن مورد استفاده قرار گیرد.

 

مدار فرمان سیمان Q70A (مدار جدید)

 این مدار کپی شده از مدار جدید Q70 شرکت پروتکو است و نقاظ ضعف مدار قدیم در آن کاملاً برطرف شده است و جزء مدار های فرمان خوب بازار به حساب می آید. البته با توجه به تازه وارد بودن این مدار به بازار ، خیلی زود است که بخواهیم در خصوص حساسیت مدار فرمان به نوسان برق نظر دهیم و بهتر است برای این مدار نیز محافظ برق نصب شود.

 

ریموت کنترل جک سیماران فراز 4S

ریموت کنترل این جک ریموت سیماران 433 مگاهرتز است که البته فرکانس آن مشابه سایر ریموت کنترل های فرعی ایرانی و چینی موجود در بازار است و بعنوان ریموت اضافه دست ما باز است که از انواع ریموت های فرعی با شکل های گوناگون خریداری و بر روی این سیستم ست نماییم.

 

بازوی جک الکترومکانیک سیماران فراز 4 اس

این جک بازویی حداکثر گشتاور 3200 نیوتن / متر تولید می کند و کورس حرکتی آن 40 میلیمتر است و با توجه به اعلام سیماران جهت نصب بر درب با وزن هر لنگه 300 کیلوگرم ( مجموع دولنگه 600 کیلوگرم ) و عرض هر یک لنگه 3 متر ( مجموع دولنگه 6 متر ) مناسب است. نصب این محصول با توجه به کیفیت خوب آن برای نصب بر ساختمانهای دارای 12 عدد پارکینگ بلامانع است.

بهترین دلایل برای خرید سیماران فراز 4 اس

اگر قصد خرید یک جک پارکینگ تولید داخل با کیفیت خوب و گارانتی معتبر دارید ، شک نکنید که این محصول یکی از بهترین انتخابها است.

 

مزیت های جک پاکینگی سیماران فراز اس

√ یک محصول باکیفیت تولید داخل با گارانتی معتبر

√ مناسب برای لنگه های 300 کیلوگرم

√ امکان تنظیم بسیار خوب دستگاه در صورت استفاده از مدار جدید

√ امکان ست نمودن انواع ریموت کنترل فرعی بر روی دستگاه

√ قیمت مناسب و رقابتی